Każdy dołącza do Oriflame z innych powodów – jednych przekonuje stała zniżka na kosmetyki, innych możliwość zarobku. Jeśli jesteś Klubowiczką, zależy Ci na obu grupach 🙂 A poszukiwania takich osób najlepiej zacząć oczywiście od znajomych.

Wykorzystaj przewagę na start

Kontaktując się z własnymi znajomymi, już od początku masz przewagę, ponieważ oni ufają Ci i chętnie przeczytają to, co napiszesz. Mimo wszystko jednak warto profesjonalnie podejść do tego kontaktu i od razu znaleźć dobry punkt zaczepienia w rozmowie. Jak to zrobić?

 

Pisz spersonalizowane wiadomości

Najczęściej wiesz, czego mogą oczekiwać Twoi znajomi. Licealistka chętnie dorobi do kieszonkowego i kupi kosmetyki taniej. Osoba na studiach może poszukiwać możliwości pracy z potencjałem na większą karierę. Młoda mama chce zadbać o siebie, swoją rodzinę i pracować wtedy, kiedy ma akurat wolną chwilę.

 

Zanim napiszesz wiadomość do konkretnej osoby zastanów się chwilę, jakim argumentem możesz do niej trafić. Staraj się też być naturalna – opowiadaj o Oriflame swoimi słowami i przez pryzmat własnego doświadczenia.

 

Poznaj znajomych swoich znajomych

Poproś kilka osób o to, by udostępniły Ci linki do profili swoich znajomych. Powinny to być osoby potencjalnie zainteresowane współpracą z Oriflame lub potencjalni klienci (np. dziewczyny zainteresowane tematyką wellness). Jeśli od 5 osób dostaniesz 20 takich linków, dla Ciebie oznacza to aż 100 nowych kontaktów. Łatwo będzie zacząć rozmowę, ponieważ nie jesteście sobie całkiem obcy – macie wspólnych znajomych!