Facebook umożliwia wstawianie na swoje zdjęcia profilowe okazjonalnych nakładek. Są to rozmaite grafiki, które wyświetlają się na zdjęciu profilowym użytkownika. W Oriflame także tworzymy specjalne ramki, które mogą pomóc Ci w osiągnięciu swoich celów. Poniżej garść praktycznych informacji!

Jakie rodzaje nakładek udostępnia Oriflame?

  • Nakładki okazjonalne, czyli takie, które związane są z najbliższym ważnym wydarzeniem w Oriflame (np. konferencja zagraniczna, rocznica istnienia firmy).
  • Nakładki produktowe. Te otrzymują nasze najnowsze produkty, które chcemy promować wśród fanów marki.
  • Nakładka z logo. Pomoże Ci podkreślić swoją przynależność do Klubu Oriflame na Facebooku.

Przykładowe zdjęcie z nakładką KOS 2019

Dlaczego warto ustawić nakładkę na zdjęciu profilowym?

  • Jeśli jest to nakładka okazjonalna, każdego dnia będzie przypominać Ci o tym, co ważnego dzieje się aktualnie w Oriflame. Marzysz o wyjeździe na zagraniczną konferencję? Specjalna ramka będzie Cię codziennie motywować Cię do działania!
  • Wszyscy Twoi znajomi na Facebooku będą widzieć nakładkę na Twoim zdjęciu. To pomoże Ci w promocji wydarzenia czy nowego produktu.
  • Łatwo zauważysz inne osoby, które również opatrzą swoje zdjęcia profilowe nakładką. A w Oriflame dobrze wiemy, ile siły tkwi w zgranym zespole!

 

Gdzie znaleźć nakładki i jak je ustawić?

1. Upewnij się, że lubisz fanpage Oriflame na Facebooku.

KLIKNIJ!

2. Najedź kursorem na swoje zdjęcie profilowe i kliknij „Aktualizuj”.

3. Następnie kliknij „Dodaj nakładkę”.


4. W oknie wyszukiwania wpisz „Oriflame” i kliknij na wybrany wariant. Podgląd pozwoli Ci ocenić, jak Twoje zdjęcie komponuje się z ramką (na pewno w każdej będzie Ci do twarzy! ;)).

5. Gotowe!

PRO TIP: Udostępnij ramkę znajomym – rozwiń listę opcji obok wybranej ramki i kliknij „Wyślij jako wiadomość”.