W Oriflame lubimy być na bieżąco z urodowymi nowinkami. Dlatego śledzimy m.in. beauty influencerów w mediach społecznościowych. Teraz zaprosiliśmy do współpracy pięcioro ekspertów, którzy dzielą się swoją wiedzą na kanale Oriflame „Piękna tak jak chcę”. Sprawdź, jak subskrybować kanał na YouTubie – nasz oraz inne ulubione – i jakie korzyści z tego płyną!

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

  • Jak subskrybować kanał na YouTubie?
  • Co oznacza subskrypcja?
  • Jakie są funkcje ikony dzwonka?
  • Jak zarządzać powiadomieniami po subskrybowaniu kanału?

Subskrypcja kanału na YouTubie – 3 proste kroki

1. Wejdź na google.com/gmail i utwórz konto.

2. Używając danych swojego konta Gmail, zaloguj się na serwisie youtube.com.

3. Wyszukaj kanał „Piękna tak jak chcę” w pasku wyszukiwarki na YouTubie lub wejdź na www.youtube.com/PieknaTakJakChce i kliknij czerwony przycisk „SUBSKRYBUJ”.
Gotowe!

Kanał subskrybowany, co dalej?

Kliknięcie przycisku „SUBSKRYBUJ” sprawia, że wybrany kanał będzie dla Ciebie łatwo dostępny w zakładce „Subskrypcje”. Znajdziesz ją w menu po lewej stronie serwisu. Ponadto YouTube będzie przysyłał Ci powiadomienia, ale TYLKO o filmach, które cieszą się największą popularnością, czyli mających dużą liczbę wyświetleń, polubień i komentarzy. Jeśli nie chcesz przegapić żadnego video – czytaj dalej 🙂

Ikona dzwonka

Czerwony przycisk „SUBSKRYBUJ” po kliknięciu zmienia kolor na szary, a tuż obok pojawia się ikona dzwonka. Można powiedzieć, że powstała ona specjalnie dla zabieganych konsultantów Oriflame 😉 Kliknij w dzwonek, aby otrzymywać powiadomienia o najnowszych publikacjach WSZYSTKICH filmów z wybranego kanału. W przypadku kanału „Piękna tak jak chcę” będziesz mieć pewność, że nie ominie Cię żaden tutorial Oriflame z eksperckimi trikami!

Zarządzanie powiadomieniami

YouTube może powiadamiać Cię o nowych filmach w postaci notyfikacji push lub mailowej. Notyfikacja push sprawi, że ikona dzwonka w prawym, górnym rogu serwisu stanie się czerwona. Po kliknięciu w dzwonek rozwinie się lista ze wszystkimi nieobejrzanymi filmami. Aby wybrać preferowany sposób powiadomień, wybierz z menu po lewej stronie serwisu: Ustawienia -> Powiadomienia -> Subskrypcje kanałów.